שאלות נפוצות

חברת טיקאספורט הינה חברה המתמחה במכירת חבילות ספורט לכלל המשחקים של קבוצות הבכירות באירופה.
חברת טיקאספורט מתחייבת להעניק לכל אחד מלקוחות החברה את השירות הטוב ביותר במחיר הזול בשוק תוך מתן שירות אישי ומקצועי.
בחברת טיקאספורט ניתן להזמין חבילות ספורט מלאות למשחקים של קבוצות הכדורגל הגדולות באירופה על שלל משחקיהם
חבילות הספורט כוללות:טיסות הלוך ושוב ישירות או CHARTER או קונקשיין ליעד בו מתקיים המשחק + לינה בבית מלון +כרטיס למשחק.
חשוב לציין כי חבילות הספורט משתנות בהתאם לבקשותיו הספציפיות של כל לקוח.(סוג המלון, מיקום הישיבה באצטדיון וכו').
ברוב המקרים חבילת ספורט כוללת טיסות הלוך ושוב, לינה וכרטיס כניסה לאירוע הספורט. כל עוד לא צוין אחרת, חבילת הספורט לא תכלול העברות משדה התעופה למלון ומהמלון לאירוע הספורט.
לקוח רשאי לבצע הזמנה דרך חברת TICKESPORT  רק במידה שהלקוח בעל תעודת זהות ישראלית, מעל גיל 18 ובעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף שהונפק בישראל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי.
את ההזמנות ניתן לבצע באמצעות כניסה לאתר החברה http://www.tickesport.co.il   אליו ניתן להגיע גם דרך חנות הפייסבוק שלנו TickeSport.
 יש לבחור בחבילת הספורט שברצונך לרכוש  ללחוץ על שדה קנה עכשיו לאחר מכן תתבקש להזין במערכת את פרטיך האישיים והן של הנוסעים הנוספים (שדה הוסף לעגלה) שיופיע על גבי המסך.(אין אפשרות להזין אמצעי תשלום).
לאחר מילויי פרטיך האישיים פרטי ההזמנה ישלחו אליך לתיבת המייל שהזנת.

 
כל ההזמנות המתבצעות באתר הן בסטאטוס "נדרש אישור" [הינו בגדר בקשה] יש לשים לב לנוסח ההודעה המתקבלת בעת סיום ההזמנה.
יובהר כי ההזמנה תאושר סופית  רק כאשר סוכן של חברת TICKESPORT  יחזור אלייך טלפונית ויאשר את ההזמנה.
בכל מקרה שלא ניתן אישור סופי להזמנה של הלקוח, חשבונו של הלקוח לא יחויב עד לקבלת אישור.
בתוך 24  ספורות ולא יאוחר מיום העסקים הבא סוכן של חברת TICKESPORT ייצור עימך קשר ויעדכן אותך בכל הנדרש.
רק לאחר שההזמנה תאושר סופית ע"י סוכן של חברת TICKESPORT   יחוייב כרטיס האשראי .
באיזה אמצעי תשלום ניתן לשלם?
חברת טיקאספורט מכבדת את אמצעי התשלום הבאים:
ויזה , ישראכרט , מאסטר כארד , דיינרס ( לא מקבלים אמריקאן אקספרס) 
בכמה תשלומים ניתן לשלם  את העיסקה?
ניתן לשלם את העיסקה בארבעה תשלומים ללא ריבית, מעבר לכך הלקוח יחוייב בריבית .

 
הסכום יחושב לפי מטבע מקומי במדינה בה יתקיים האירוע, אך החיוב יבוצע על סמך שער המחאות
גבוה מיום העיסקה.
האם קיימת אפשרות ביטול לאחר ביצוע העיסקה?
אין אפשרות ביטול לאחר ביצוע העיסקה.
חברת TICKESPORT  עובדת מול ספקים שונים  וספקי כרטיסים אשר לא מאפשרים ביטול עסקאות.
במקרה של בקשת ביטול , נעשה את המיטב בפנייה מול הספקים השונים על מנת לקבל החזר כלשהו על העיסקה , אין אנו יכולים להתחייב על כך .
 
מהי ההתחייבות לקנייה מאובטחת?
 
העסקאות המבוצעות באתר טיקאספורט מאובטחות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המאושרות הן על ידי פרוטוקולי האבטחה המחמירים ביותר והן על ידי חברות האשראי. כל מידע המתקבל באתר, נשמר באופן מוצפן, מאובטח ונבדק בתדירות גבוהה על ידי חברות המתמחות באבטחת מידע ותעבורת נתונים. 
כל הפרטים האישיים של המשתמש / רוכש באתר "TICKESPORT", נשמרים בשרת מאובטח שאינו ניתן לגישה,הנתונים שהוזנו באתר הופכים  לרצף בלתי ברור של מספרים, סימנים ואותיות, כך שאין שום אפשרות לפענח אותם.
 
חברת TICKESPORT עושה כל מאמץ על מנת להציע ללקוחותיה חבילות ספורט במחירים ובתנאים אטרקטיביים במיוחד.
חשוב לציין כי המחירים המפורסמים באתר הינם מחירים דינאמיים ונכונים לעת פרסום החבילה באתר כך שהם יכולים להשתנות.
כמו כן מובהר בזאת כי עד לקבלת אישור סופי של העיסקה יכול המחיר להשתנות על פי דרישה של ספקי השירות, וכי במקרה של שינוי תינתן ללקוח אפשרות לבטל את ההזמנה ללא חיוב.
 
לחברת   TICKESPORT שמורה הזכות הבלעדית לשנות את מחירי השירותים המצוינים באתר בכל עת בהתאם לצרכיה המסחריים ולשיקול דעתה הבלעדי.
במקרה שהלקוח רכש חבילת ספורט שבה המשחק אליו עתיד הלקוח להגיע נדחה או הופסק
יקבל הלקוח החזר כרטיס חלופי , יחד עם זאת חשוב להדגיש כי הלקוח לא יקבל החזר על החבילה הכוללת (טיסה+מלון).
חברת TICKESPORT  אינה מתחייבת על החזר כספי בגין מקרים מסיבות כוח עליון :
(שביתת חברות תעופה, צוות קרקע של נמלי תעופה, צוות אוויר, נזקי טבע, דחיית טיסות, אירוע טרור, דחיית משחק מחוץ למועד החבילה, שביתת שחקנים, מגבלות מזג האוויר ).
במקרים שלעיל חברת TICKESPORT  אינה מחוייבת למתן פיצויי או החזר כספי כלשהו ללקוח.
את הכרטיסים ניתן לקבל במספר דרכים :
אנו מתחייבים לספק את הכרטיסים עד יום המשחק באחת מהדרכים הבאות:
  1. כרטיס אלקטרוני אשר ישלח אל הלקוח למייל
  2. כרטיס נייר אשר הלקוח יוכל לקבל או במלון או במשרדי הכרטיסים באיצטדיון או בנקודות מפגש .
  3. כרטיס ממבר – זהו כרטיס של חבר מועדון / מנוי אשר אותו לקוח שיקבל אותו יצטרך להחזירו לדלפק הקבלה במלון לאחר המשחק .
במידה ולא יוחזר כרטיס הממבר , יתכן ואותו לקוח יקנס .
התשובה לשאלה זו היא כן עם כניסתך לבית המלון עליך לעדכן את נציגי השירות במלון כי אתה עתיד לקבל מעטפה. שים לב כי בית המלון יהיה מחויב לחתום על המעטפה שיקבל. לכן, במידה ונציגי המלון יודיעו כי אין באפשרותם לחתום, תידרש לתאם מול ספק הכרטיסים היכן תתבצע העברת הכרטיסים.
מרגע העברת הכרטיס ללקוח חברת TICKESPORT איננה אחראית לכל מקרה של אובדן או גניבת הכרטיס.
על הלקוח בלבד מוטלת האחריות לשמירת הכרטיס ולכן אנו ממליצים בחום לנקוט בכל אמצעי הזהירות על מנת לשמור על הכרטיס שלכם.
 
חברת TICKESPORT מתחייבת להשיג לפחות זוג כרטיסים צמודים האחד לשני אך זאת רק במידה וחבילת הספורט נרכשה במקביל.
אם תרצו לשבת יחדיו בקבוצות גדולות יותר,של שלושה אנשים ומעלה, אנא ציינו זאת במפורש בהזמנה באתר או בפני סוכן TICKESPORT.
סוכני חברת TICKESPORT  ישיקעו את מירב המאמצים על מנת לאפשר לכם לשבת יחד גם בקבוצות גדולות אך חשוב לנו לציין כי אין באפשרותנו להתחייב לכך וכי אנו מתחייבים אך ורק לשני מקומות צמודים.  
*שים לב כי באצטדיונים שונים כגון ר"קאמפ נואו" ישיבה ביחד מוגדרת כישיבה במושבים הצמודים לאורך, לרוחב או באלכסון  או בהפרש של  עד 4 כיסאות אחד מהשני .
 
בכל אחת מחבילות הספורט המוצעות באתר הקטגוריה בחבילה המוצעת הינה לקטגוריה הבסיס כאשר תכנסו לחבילת הספורט בה אתם מעוניינם תוכלו לראות באמצעות מקרא של האצטדיון את שאר קטגוריות הישיבה השונות שיש לאצטדיון להציע כאשר כל אחת מהקטגוריות המוצעות מלבד קטגוריית הבסיס וניתן לשדרג כל חבילה בהתאם לקטגוריה שתרצו לשבת .
את העלויות עבור הקטגורויות השונות תוכלו לראות בקטגוריית הכרטיסים שבאתר.
 
לוח המשחקים של הליגות באירופה  נקבע מידי שנה בחודש יולי.
חברת TICKESPORT משתדלת ככל  יכולתה לספק לקהל לקוחותיה מידע עדכני ומהימן אודות מועדי המשחקים.
אנו ממליצים ללקוחותינו להיכנס ולבדוק את מועדי המשחקים הסופיים כשמונה ימים לפני מועד המשחק כפי שפורסם בראשונה בכדי שלא ייוצר מצב בו הלקוח יחמיץ משחק עקב שינויי מועד המשחק.
 
על כל אזרח ישראלי המבקש לצאת מהארץ מוטלת האחריות באופן בלעדי להצטייד
במסמכים הבאים:
  • בר תוקף ל- 6 חודשים לפחות לפני היציאה מהארץ.
נשים בהריון-חייבות להצטייד באישור רפואי מהרופא המטפל המתיר להן לטוס.                         (אישור בשפה האנגלית).
פוליסת ביטוח רפואי ומטען-מומלץ מאוד להצטייד בפוליסת ביטוח רפואי ומטען.
אשרת כניסה למדינת היעד: על הלקוח לוודא אם יש צורך בויזה לצורך אשרת כניסה למדינת היעד אליה הוא מתכוון לטוס.
 
תקנון ותנאי השימוש

כללי
להלן יפורטו תנאי ההתקשרות עם שותפות "טיקאספורט". כל המזמין מאשר בכך שקרא את התקנון ותנאי השימוש שלהלן ובעצם ההתקשרות מביע הסכמתו הבלתי חוזרת לכל האמור בו.
כל ההתקשרות תעשה מול השותפות עצמה שפועלת כמתווכת מול הספקים ולא תוטל אחריות אישית בכל מקרה על סוכניה אשר מולם תתבצע העסקה כמתווכים וכמפורט להלן.

א. תנאי השימוש- שותפות "טיקאספורט" (להלן:השותפות") היא סוכנות נסיעות במהותה ועל כן היא פועלת כמתווכת בין הנוסע לבין ספקי השירותים השונים, כגון: ספקי טיסות, בתי מלון, הסעות, חבילות מיוחדות וכדומה. השירותים המוצעים באתר זה מבוצעים על אחריותם של ספקי השירותים למיניהם. השותפות אינה אחראית בכל צורה שהיא לגבי תקלות כלשהן, עקב ביצוע לקוי של השירותים הקשורים בספקי שירותים, או עקב גורמים שאינם תלויים בספק כגון: שביתות, מזג אוויר, ימי חג וכדומה. הזמנה המתבצעת באתר לאחד או יותר משירותי התיירות המוצעים על השותפות מהווה הסכמה מצד הלקוח לכל התנאים וההגבלות, המתייחסים למוצרים השונים.
מוסכם בזאת כי כל תביעה ו/או טענה של הנוסע מול השותפות, חייבת להיות מובאת בכתב לפני השותפות לא יאוחר מ-14 יום לאחר חזרת המזמין לארץ.
ובכל מקרה יצוין שלא תוטל על השותפות אחריות הספקים השונים, שכן היא פועלת אך כמתווכת וזאת במטרה להוזיל את מחיר החבילה. כמו כן, מרגע ביצוע ההזמנה לא תתאפשרנה אפשרות ביטול העסקה,
ובמקרה של ביטול הלקוח יחויב במלוא סכום העסקה ע"י השותפות. שכן, כאמור, השותפות פועלת אך כמתווכת במטרה להוזיל את מחיר החבילה וכל הזמנה של מאת הספקים לא מאפשרת ביטולה אלא בתמורה לתשלום מלוא הסכום.
במקרים דחופים לאחר ביצוע העסקה , הלקוח יקבל מספר חירום לכל תקלה שהיא והשותפות תנסה לסייע ללקוח במה שניתן.

ב. תנאי תשלום - השותפות לא תידרש להחזר הפרשים כלשהם, הנובעים משינויים אלו, ללא כל קשר לתאריך ביצוע ו/או אישור ההזמנה. לנוחיותכם, עומדות לרשותכם מספר אפשרויות לתשלום באמצעות כרטיס אשראי:

ג. תשלום טלפוני- תוכלו למלא את פרטיכם והשותפות תיצור עמכם קשר, כאשר החיוב בפועל יתבצע על ידי הסוכן האישי שלכם בשותפות טלפונית-לו גם תמסרו את פרטי כרטיס האשראי, רק לאחר קבלת אישור סופי מהספק על הזמנתכם.

ד. מחירי השירותים- מחירי השירותים המוצעים בארץ הם לרוב נמוכים מהמחירים הרשמיים של ספק השירות בחו"ל (למשל: לעומת מחירון בית המלון או החברה להשכרת רכב). עם זאת, ייתכן כי בנקודת זמן מסוימת המחירים בארץ יהיו גבוהים יותר. מחירי השירותים עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת ובכל מקרה, המחירים הקובעים והמחייבים הם המחירים בארץ ובזמן הצעתם. לאמור, השותפות לא תהיה מחויבת לשמור על מחיר שהציעה אלא בזמן נתינתו ע"י הסוכן טלפונית.

ה. הבטחת מחיר- עליית המחירים תחול על כל ההזמנות שכבר בוצעו, למעט אם שולמו מראש במלואם ומסמכי הנסיעה (כרטיס טיסה, שובר בית המלון, שובר רכב וכדומה) כבר נמצאים בידי הנוסע. במידה וקיימת אי התאמה בין המחירים המפורטים באתר לבין המחירים במוקד ההזמנות, המחיר במוקד ההזמנות הוא הקובע.

ו. ביטול עסקה - מובהר בזאת, כי מיד לאחר ביצוע ההזמנה על ידי הלקוח פונה "טיקאספורט" לספקי הכרטיסים בניסיון לרכוש עבור המזמין את הכרטיסים שהוזמנו. עם קבלת הודעה מאת הספק כי הכרטיסים שהוזמנו ניתנים לרכישה, מבצעת "טיקאספורט" את ההזמנה ומעבירה תשלום מלא בגין הכרטיסים לספק. "טיקאספורט" אין אפשרות לקבל החזר כספי מהספק במקרה של ביטול.לאור האמור לעיל, מקרה ביטול עסקה מצד הלקוח, דמי הביטול הם 100% משווי העסקה. כל סכום אשר יוחזר ללקוח הוא פרי רצונו הטוב של כל ספק ו/או צד ג' המעורב בעסקה.ביטולי עסקה יעשו במפורש עפ"י חוק הגנת הצרכן 1981. במקרה והלקוח מעוניין לבטל עסקה מכל סיבה שהיא, יעביר הלקוח בקשה מסודרת בכתב, לפקס מספר: 077-3181278 או לדוא"ל info@tickesport.co.il עם פירוט של סיבת הביטול.
"טיקאספורט" שומרת לעצמה בלבד את הזכות לבדוק מול הצדדים השלישיים המעורבים בעסקה אפשרות של קבלת החזר כל שהוא במקרה ביטול מצד הלקוח מכל סיבה שהיא.
אין "טיקאספורט" מתחייבת לעשות כל מאמץ לקבלת דמי ביטול מכל צד ג' המעורב בעסקה, במקרה וצד ג' המעורב בעסקה מחליט לזכות את הספק בסכום אשר הוא חלק או מלוא התמורה שהועברה לו יחליט הספק בעצמו על גובה ההחזר ללקוח. הלקוח רשאי לרכוש פוליסת ביטוח למקרי ביטול, על אחריותו ועל חשבונו, אך בכל מקרה שהוא לא תהיה חבות כל שהיא על "טיקאספורט".
הלקוח מאשר כי קרא והבין את תנאי הביטול הנ"ל, וכי הוא מסכים להם. ידוע ללקוח כי הספק עובד מול ספקי צד ג' תוך הסתמכות על הסכמה מוחלטת להם, וכי ללקוח לא תהיה כל תביעה, ו/או ואו דרישה או טענה כלפי "טיקאספורט" בקשר לתנאים הללו.
ז. אמצעי תשלום- כרטיס אשראי, ניתן גם בתשלומים, לפי הפירוט הבא : עד 4 תשלומים, ללא חיוב ריבית / הצמדה. בין 5 ל- 12 תשלומים תגבה עמלה בשיעור של 0.50% עד 2.50% מערך העסקה. העברה בנקאית,
מזומן - הלקוח רשאי לשלם במזומן במטבע חוץ, בתוספת עמלת הפרשי שערים הנגבית ע"י הבנק. - החיוב יתבצע בשקלים חדשים על פי שער המחאות והעברות גבוה של במטבע ביום ביצוע התשלום.כמובן שאיננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה. הדין וסמכות השיפוט :הדין הקובע לעסקה זו הוא הדין הישראלי בלבד.
הלקוח מאשר כי במקרה של מחלוקת ו/או תביעה תחול הסמכות השיפוט של בתי המשפט המוסמכים במחוז ת"א בלבד.
ח. "טיקאספורט" לא תפגע בפרטיותו של לקוח ותמלא בעניין זה אחר הוראות הגנת הפרטיות התשמ"א 1981. הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות שלנו לגבי איסוף מידע באתר. המידע שאנו אוספים:
בעמודים באתר שבהם ניתן להזמין מוצר או שירות, להזמין מידע וכו', נדרש מידע כמפורט: שם, ת.ז., כתובת, דוא"ל, טלפון, מספר כרטיס אשראי וכו'. מה אנחנו עושים עם המידע:
במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של שירות אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת קבלה וכו'). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי)
מידע הנמסר אודות אדם אחר לצורך משלוח מתנה משמש למטרה זו בלבד במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר.
אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף אתה מוזמן לידע אותנו בדבר רצונך זה ונפעל בהתאם.
במידע לא מזהה, כלומר מידע שאינו יכול להיות מיוחס לאדם מסוים, אנו עושים שימוש כדי לשפר את האתר שלנו ולעדכן את ההתנהלות המסחרית שלנו ואת שירותינו, כשמידע לא שמי זה מועבר גם לגורמים אחרים, בהם המפרסמים אצלנו. לדוגמה: מספר המבקרים באתר, זמן השהייה באתר, אך לא כל פרט מידע המזהה אישית את המבקר באתר.
כמובן שאיננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.
המחויבות שלנו לאבטחת מידע :
אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר.
ט. מועד קבלת הכרטיסים- אספקת הכרטיסים מתבצעת עד יום המשחק. האספקה תבוצע לבית המלון או לכתובת אחרת בה ישהו המזמינים או לחלופין אם סוכם אחרת, במקום בו סוכם.
י. מיקום באצטדיון -"טיקאספורט" אינה מתחייבת לכל מיקום באצטדיון. אלא, אם סוכם אחרת בכתב או לחלופין נאמר אחרת באתר עת ההזמנה. יחד עם זאת, ייתכנו מקרים נדירים בהם ישונו מקומות הישיבה באצטדיון ובכל מקרה שינוי שכזה הנו באחריותו הבלעדית של הספק ו"טיקאספורט" תנסה לסייע בידי המזמין בבירור מול הספק.
יא. כרטיס טיסה ושובר למלון- אספקתם תהא לאחר אישור הספקים ועד 48 שעות לאחר אישור העסקה.
יב. שהות במלון- השהייה במלון תהיה על בסיס לינה בלבד, אלא אם צוין אחרת בכתב.
יג. תנאים נלווים לטיסה- תנאי השהות במטוס, לרבות הגשת משקאות ומזון תהיה באחריותה הבלעדית של חברת התעופה.
יד. תנאי סף- מובהר בזאת כי מזמין השירות צריך לערוך בדיקה מקיפה לגבי כשירותו לטוס, לרבות בדיקת דרכון ו/או האם ישנו צו עיכוב יציאה מן הארץ, ובכל מקרה "טיקאספורט" אינה אחראית בעניין זה.